Schreddery - Niszczarki

Pobierz katalog Robust
Wpisz swój adres e-mail i zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz od nas link do pobrania najnowszego katalogu shredderów Robust. Administratorem Twoich danych będzie R-techniQ Sp. z o.o 33-100 Tarnów, Rozwojowa 28. Podając swój adres e-mail deklarujesz, że znasz i akceptujesz politykę prywatności https://wyrabane.pl/polityka-prywatnosci/

Przez wiele lat stosowano technologie mielenia tzw. Shredder Technology w celu zmniejszenia rozmiaru niepotrzebnych zużytych materiałów lub odpadów produkcyjnych.
Firma Garten – holztechnik ma w swojej ofercie maszyny które pozawalają na rozdrabnianie różnego rodzaju materiałów plastików, papierów, kartonów, biomasy, odpadków i dokumentów.
Garten- holztechnik oferuje w jednym miejscu możliwość zaprojektowania i dobrania maszyny, oraz systemu tnącego w zaleźności od potrzeb klienta.
Garten-holztechnik jako 100% producent zapewnia gwarancję oraz dostępności części zamiennych i wszystkich zużywających się elementów.
Optymalna koordynacja rotora, noży i przeciw-noży ma decydujące znaczenie dla wyniku rozdrabniania. Wybór komponentów odpowiednich dla danego materiału wymaga dużego doświadczenia.
Nie ma dwóch takich samych projektów – ale sercem każdej maszyny jest mechanizm tnący który potrafimy skonfigurować pod każdego klienta indywidualnie wraz z sitami gwarantującymi otrzymanie odpowiedniej frakcji rozdrobionego materiału.
Noże tnące występują w wielu różnych rozmiarach i kształtach. Szczególnie ważna jest dokładna regulacja szczeliny tnącej pomiędzy nożami tnącymi pracującymi naprzeciw siebie tutaj właśnie odbywa się faktyczne rozdrabnianie.
Garten-holztechnik jako 100% producent zapewnia gwarancję oraz dostępności części zamiennych i wszystkich zużywających się elementów.
Inteligentnie przetworzony odpad staje się 100% procentowym surowcem

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już teraz.