Z produktami marki Weima Twoje życie będzie wygodniejsze, a praca bardziej satysfakcjonująca! Priorytetem marki Weima jest dążenie do zachowywania wysokich standardów technologicznych i jakościowych, co wynika z szacunku do człowieka i komfortu jego pracy, a także troski o środowisko naturalne i oszczędność zasobów energetycznych.
Grünwelt Maschinen GmbH specjalizuje się w handlu i produkcji małych maszyn dla rolnictwa i ogrodnictwa. Posiadamy szeroką gamę produktów, takich jak glebogryzarki, agregaty prądotwórcze, pompy wodne, wykaszarki, silniki zaburtowe, silniki benzynowe i wysokoprężne. Wszystkie nasze produkty są niezawodne i dowiodły swojej skuteczności i prostoty w różnych codziennych zadaniach.
Naszym priorytetem jest stworzenie wydajnej i niezawodnej sieci handlowej na terenie całej Unii Europejskiej, a naszym celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Dlatego będziemy stale ulepszać nasze produkty i usługi, a także oferować unikalne produkty dla wszystkich branż.

Silniki benzynowe marki Weima Power Machine  o mocy od 1 do 15 KM oraz wysokoprężne silniki Diesla o mocy od 3 do 15 KM mające zastosowanie zależnie od modelu w agregatach prądotwórczych, pompach wodnych, maszynach ogrodniczych i rolniczych, urządzeniach budowlanych i przemysłowych, łodziach, wszelkich innych urządzeniach i maszynach wymagających autonomicznego zasilania. Nowoczesne, oszczędne, bezpieczne, bezawaryjne. Objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.